«Весна-красна»

             З метою проведення змістовного дозвілля дітей під час  весняних канікул і виховання любові до рідного краю, 25 березня в  Херсонському оздоровчому центрі «Юнга»  відбулась святково-розважальна  танцювальна програма «Весна-красна», на яку були запрошені вихованці гуртків Центру та їх батьки.

          Свято відкрилось привітанням всіх присутніх дітей, батьків та керівників гуртків з  початком весняних канікул і теплої сонячної погоди. На заході ведучі підготували  для вихованців спортивно-розважальні конкурси, рухливі ігри і тематичні загадки. В свою чергу, діти проявили свої творчі таланти, виступили з показовими номерами і оспівували красу весни в Україні.
По закінченню програми, всі діти, які були запрошені, отримали весняні повітряні кульки у вигляді квітки.

     Захід, безсумнівно, привніс у життя дитячого центру "Юнга" атмосферу весняної радості і творчих натхнень.

 

 

 

«ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!»

25 березня 2017 року відбувся ХI Регіональний дитячий фестиваль «Світ талантів Південна Україна», який проходив  в Обласному центрі молоді  в м.Херсоні.

Вихованці гуртка оздоровчої хореографії «Колібрі» під керівництвом Матюшиної О.Л. вперше прийняли участь  в фестивалі і в результаті отримали перемогу в різних номінаціях:


1-е місце  -  хореографія дебют
2-е місце  – хореографія  (9-11)
3-є місце – хореографія (змішана)

 

 

 


Бажаємо колективу  творчих натхнень і високих досягнень !

«Ни дня без медалей»

Команда ХДОЦ «Юнга» под руководством Щербины А.Д. приняла участие во Всеукраинских соревнованиях по спортивному ориентированию «Кубок Олешья – 2017», которые прошли с 24 по 26 марта 2017г. в Херсонской области на Олешковских песках.

В течение трех дней наши опытные и только начинающие спортсмены боролись за медали Всеукраинского уровня на разных дистанциях и завоевали такие призовые места:

24 марта 2017г - Средняя дистанция

2-е место - Кражев Игорь (гимназия №3) - группа Ч-16

2-е место - Сипко Егор ( СОШ №30) – группа Ч-14

3-е место – Горб Ксения (гимназия №3) – группа Ж-12

3-е место – Щербина Александр (руководитель кружка) – группа Ч-45

25 марта 2017г - Длинная дистанция

1-е место – Кражев Игорь (гимназия №3) - группа Ч-16

3-е место - Сипко Егор ( СОШ №30) – группа Ч-14

3 –е место – Мазур Юлия ( гимназия №3) – группа Ж-12

26 марта 2017г - Короткая дистанция

1-е место – Кражев Игорь (гимназия №3) - группа Ч-16

1-е место - Сипко Егор ( СОШ №30) – группа Ч-14

2-е место – Матвиенко Дарья (гимназия №3) – группа Ж-12

Поздравляем наших победителей! Желаем новых достижений!

Небувалий врожай

Небувалий врожай медалей зібрали вихованці ХДОЦ «Юнга» на Чемпіонаті України з трил-орієнтування, який проходив з 27 жовтня по 30 жовтня 2016 року у м.Олешки Херсонської області. 

Програма змагань складалась з чотирьох дистанцій в шістьох вікових групах. Наші вихованці, під керівництвом тренера О.Д.Щербини, взяли участь в усіх видах програми і в чотирьох вікових групах, та здобули 25 особистих медалей! Найкращою була Мазур Юлія, яка стала чемпіонкою України за трьома видами програми. Інші міста були розподілені таким чином:

№з/п ПІП Довга дист-ція ТемпО Коротка дист-ція Естафета

1. Мазур Юлія 4     Ж-14 1     Ж-14 1      Ж-14 1    Ж-20

2. Сіпко Єгор 2      Ч-14 1      Ч-14 2    Ч-14 2    Ч-20

3. Кражев Ігор 2     Ч-18 3      Ч-18 1    Ч-18 2    Ч-20

4. Матвієнко Дар’я 2     Ж-14 2     Ж-14 3    Ж-14 1    Ж-16

5. Гриценко Дмитро 3      Ч-14 3     Ч-14 1    Ч-14 2    Ч-20

6. Марухненко Анна 3    Ж-14 - - 1     Ж-16

7. Мачнєв Олексій - - 3     Ч-14 1     Ч-16

8. Ниркова Дар’я - - - 1    Ж-16

9. Домашевський Андрій - 2      Ч-14 - -

 

 

Хочется пожелать нашим ребятам новых побед и успехов! 

             Відкрито  відпочинок  літнього сезону 2016 у таборі  «Юнга»

Нарешті 01 червня 2016р розпочався літній сезон відпочинку в міському таборі денного перебування «Юнга»! , 03.06.2016р.  відбулось урочисте відкриття першої табірної зміни «Диво-країна».

На святі були присутні шановні гості – Олена Миколаївна Кулик (перший заступник начальника Управління освіти ХМР) і Юрченко Наталія Володимирівна (спеціаліст відділу з виховної роботи Управління освіти ХМР).

На святковій лінійці діти відрапортували назву свого екіпажу і девіз, привітали гостей і один одного яскравими показовими виступами, отримали в подарунок кольорові кульки, а також приймали участь у рухливих іграх і веселій дискотеці .

По завершенню урочистого відкриття, вихованці  табору «Юнга» набули позитивних вражень і  незабутніх емоцій, в повній мірі відчули на собі  життєрадісну атмосферу літнього відпочинку!

Ми працюємо все літо з 01 червня по 21 серпня , 5 змін , кожна по 14 днів.Чекаємо всіх дітей міста у нашому таборі відпочинку "Юнга" 

Чекаємо всіх з нетерпінням в 1 зміну вже скоро з 01,06,16 !

Що за диво-полонина,

Зачарована країна?!

Гори, річки і луги –

Все казкове навкруги!

Тут не можна нудьгувати,

Тільки бігати, стрибати!

Щоб співати веселіше,

Поспішай сюди скоріше –

Будьмо разом танцювати,

Та ще й можемо літати

В вишині, неначе птах,

На летючих островах!

Це – дитячих мрій країна,

Диво-дивна полонина!

Приглашаем всех желающих в летний лагерь "Юнга" 2016 и выкупаем путевки : 1 смена "Чудо Страна" 01.06.16-14.06.16 р. 2 смена " Театральная студия " 18.04.16-01.07.16 р. 3 смена " Город мастеров" 05.07.16-18.07.16 р. 4 смена "Олимпия" 22.07.16.-04.08.16 р. 5 смена " Ми Україна - одна родина " 08.08.16- 21.08.16р.

 

Проведення всеукраїнської акції

«Зробимо Україну чистою»

          З метою виховання любові до рідного краю і бережливого ставлення до природи,формування вмінь і навичок природоохоронної діяльності, 23 квітня 2016 р. о 10.00 вихованці Херсонського дитячого оздоровчого центру «Юнга» прийняли активну участь у всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою».

Зранку, на базі Центру, гуртківці зі спортивного орієнтування, лікувальної фізкультури і оздоровчої хореографії пройшли цільовий інструктаж щодо збору сміття, отримали спеціальні рукавички та мішки , і в супроводі керівників вирушили на закріплену локацію – правий беріг р.Кошова. Під час заходу діти проявили свою старанність, працьовитість, наполегливість і відповідальне ставлення до благодійної справи.

Після прибирання території  і збору сміття всі учасники ( в тому числі і кілька батьків) були запрошені на спортивно-розважальну програму: рухливі ігри, орієнтування на місцевості за картою, танцювальний флеш-моб.

Цей виховний захід надав можливість дітям зрозуміти залежність свого здоров'я від стану довкілля і усвідомити необхідність збереження природи.

 

 

Запрошуємо всіх бажаючих у літній табір "Юнга" 2016 та  викуповуємо путівки :                                                                       1 зміна "Диво Країна"                                           2 зміна "Театральна студія"                            3 зміна Місто майстрів                                       4 зміна "Олімпія"                                                           5 зміна " Ми Україна - одна родина "

«Веселкова весна в Україні»

 

          З метою проведення змістовного дозвілля дітей в період весняних канікул, виховання любові до рідного краю і національних традицій, 26 березня у ХДОЦ «Юнга» відбувся виховний захід національно-патріотичного спрямування «Веселкова весна в Україні».

В заході приймали участь вихованці гуртків ЛФК та оздоровчої хореографії, а гостями  були запрошені їх батьки .

На святі діти проявили свої творчі таланти, виступили з показовими номерами і оспівували красу української весни. Весело пройшли жартівливі конкурси і змагання не тільки для наших вихованців але і для їхніх мам. 

Усіх гостей і учасників пригостили печивом-квітками та подарували повітряні кульки. . Захід, безсумнівно, привніс у життя дитячого центру "Юнга" атмосферу весняної радості і щастя!

Заняття у басейні

 

З  жовтня 2015 року вихованці ХДОЦ «Юнга» (учнів ЗНЗ№ 57    та гімназії № 3) відвідують ДЮШС№6 для занять з плавання . І ось нарешті 20 березня 2016 р на базі ДЮСШ №6  відбулось відкрите заняття  у вихованців гуртка . На ньому були присутні 20 гуртківців та їх батьки. Першу частину заняття у спортивному залі проводила керівник   ЛФК ХДОЦ «Юнга»     Вовк Ольга Сергіївна ,  а другу частину заняття, у басейні,  тренер з плавання ДЮСШ №6  Жиров Олександр Михайлович.

Батьки, які віддали своїх дітей на заняття плаванням, швидко помічають, що їхні чада розучуються хворіти на застуду. Плавання зміцнює імунітет причому цей ефект досягається за рахунок комплексного впливу на організм. Плавання покращує обмінні процеси, позитивно впливає практично на всі системи організму. Наприклад, заняття в басейні є ефективним засобом запобігання сколіозу. Крім того плавання підвищує силу і витривалість. І нарешті, після басейну  дитина освоїть дуже корисний, а іноді і життєво важлива навичка – уміння плавати.

Діти та їх батьки були дуже задоволені професійним підходом до навчання дітей з плавання і медичним обслуговуванням в спортивній школі. Вони висловлювали подяку адміністрації ДЮСШ№6 та ХДОЦ «Юнга» Херсонської міської ради за організацію навчально-виховного процесу з плавання.

В цей день весняний,

В цей день святковий

Бажаємо щиро, бажаємо радо

Безхмарного неба, сонця в душі

Здоров'я міцного, дитячого слова

Натхнення, кохання й краси!

"Caramel Dance"

Пройшов конкурс: учасникам хореографічної групи "Карамель" ХОДЦ "Юнга" .

Домашнє завдання вивчити будь-який танець, придумати образ і виступити.

У журі були:

1. Чемпіон України із сучасних танців, артист естрадно-циркової студії "Jin Roh" -Володимир Тука;

2. Режисер, хормейстер, телеведуча Катерина Мирон;

3. Хореограф-постановник - Вікторія Васьова

Було визначено 3 призових місця:

1. Касперович Ганна

2. Петриченко Катерина

3. Самофалова Каріна

Вони були нагороджені грамотами, медалями та солодкими призами. Всі інші учасники були нагороджені грамотами за участь у танцювальному конкурсі "Caramel Dance"

Вітаємо всіх учасниць групи "Карамель" ! А так само хореографа цієї групи Вікторію Васьову!

Бажаємо їм успіхів, нових перемог і відмінного настрою!

Увага!

Шановні батьки , р/рахунок тимчасово  з 22.02.2016 року не працює.

У зв'язку із зміною розрахункових рахунків .

за інформацією звертатися за телефоном: 276514; 274466

 

14 лютого в гуртках оздоровчої хореографії «БарбариСки» і «Карамель» (керівник Васьова Вікторія Миколаївна) вихованці святкували день Святого Валентина.

Дитячий фітнес: особливості

Фітнес для дітей - це набір різноманітних вправ, які поєднують у собі елементи гімнастики, хореографії, аеробіки, що включають різні стилі та напрямки. Особливість дитячого фітнесу в тому, що він допомагає розвивати у дитини гнучкість, силу, витривалість, координацію і відчуття ритму.

Заняття фітнесом зміцнюють і розвивають різні м'язи, включаючи спину, що позитивно позначається на поставі дитини.

Заняття фітнесом, на відміну від певних видів спорту, менш травматичні. Навантаження під час таких занять обмежені, відповідно ймовірність травми мінімальна. До того ж вони більш цікаві дітям, оскільки кожне заняття несе в собі елементи гри. Важливо і те, що заняття фітнесом для дітей різноманітні, що є певним стимулом для занять.

Як проходять тренування для дітей

Заняття фітнесом для дітей включають в більшості випадків кілька елементів.

В першу чергу, це розминка: біг, ходьба на місці, присідання.

Друга частина складається з танцювальних вправ. У цій частині малюків вчать відчувати ритм, слухати музику і рухатися під неї. Дітей старшого віку вчать танцювальним рухам.

Третя частина зазвичай ігрова. Це можуть бути різні змагання між командами, веселі старти, вікторини. 

 

Ведеться набір дітей в групи :

діти – 7-11 років,

підлітки – 12-16 років.

Тренажери і дитина

Займатися  дітям на тренажерах варто  з 6 років. Цей вік сприятливий для розвитку координаційних і швидкісно-силових якостей, витривалості і гнучкості. В такому віці малюки вже можуть аналізувати і контролювати рухи.

З допомогою занять на тренажерах можна регулювати навантаження на ту чи іншу групу м'язів і вирішувати можливі проблеми, наприклад, поліпшити поставу. З 6 років при заняттях на тренажерах дитина може проявляти свої фізичні можливості, силу, витривалість.

Вибирати навантаження і вид тренажера необхідно дуже ретельно. Для цього тренер визначає фізичні можливості дитини і те, які навантаження для нього прийнятні.

З 10 років діти вже можуть займатися на більш складних тренажерах і змінювати навантаження.

Привчайте дитину до спорту з самого дитинства - тоді він виросте здоровим і активним!

Чекаємо ваших дітей у нашому центрі!

Відновлюється навчально-виховний процес у освітніх закладах

 

 На виконання наказу Управління освіти доводимо до відома , що з 1 лютого поточного року відновлюється навчально-виховний процес у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах міста Херсона  (рішення  міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 29.01.2016 № 4).

       Просимо бути обережними і дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог.

До відома !

 

З метою недопущення різкого загострення епідемічної ситуації у місті, запобігання поширенню грипу та ГРВІ серед населення міста, відповідно до протоколу засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.01.2016 № 3 тимчасово призупинено  навчально-виховний процес  у дошкільних, загальноосвітніх,  позашкільних   навчальних закладах міста Херсона комунальної форми власності з 18 по 31  січня 2016 року включно.

 

 «Новорічні дива під час зимових канікул»

     26 грудня 2015р. в актовій залі ХДОЦ «Юнга» відбулась святково-розважальна програма «Новорічні дива», на яку були запрошені гуртківці Центру та їх батьки.

     Свято розпочалось з нагородження активних вихованців, які приймали участь у багатьох  конкурсах і заходах протягом навчального півріччя. А далі казкові герої Ельза, Олаф і Дід Мороз,  підготували для дітей рухливі ігри, конкурси і загадки. В свою чергу, гуртківці оздоровчої хореографії і лікувальної фізкультури продемонстрували свої творчі таланти та здібності для глядачів.

 

     Всі діти, які були запрошені, отримали солодкий подарунок від Діда Мороза і величезне задоволення від проведеного свята Нового року.

«Безпека, як звичка»

     17 грудня 2015р. в ХДОЦ «Юнга» відбувся навчально-виховний захід з безпеки життєдіяльності «Безпека, як звичка», який був спрямований на профілактику небезпечних ситуацій під час проведення новорічних і різдвяних свят та зимових канікул.  Гостями були запрошені медична сестра ЗНЗ №57 Осадча Т.І. та представник державної служби України з надзвичайних ситуацій Фарина Юрій Вікторович.

     В заході приймали участь вихованці спортивно-оздоровчого куртка та гуртка з лікувальної фізкультури середнього шкільного віку. Глядачами були запрошені вихованці гуртка лікувальної фізкультури дошкільного віку з їх батьками. Свято відбулося у формі прес-конференції між представниками ЗМІ та службами порятунку, після якої  діти-дошкільнята відповідали на питання з вікторини на тему «Безпека взимку».

     Головним завданням заходу було залучення широкого кола дітей до оволодіння навичками безпечної поведінки під час зимових канікул, профілактична робота щодо створення небезпечних ситуацій, розвиток творчого потенціалу дітей.

     Вихованці Центру отримали величезне задоволення від заходу та засвоїли корисні знання й навички з техніки безпеки і правил поведінки під час зимових канікул і новорічних свят, які знадобляться в їхньому повсякденному житті.

 

                      «Вдома і стіни допомагають».

 

29.11.2015   у Мікрорайоні "Корабел" на території  ХДОЦ «Юнга» ХМР

 пройшов Чемпіонат Херсонської області з спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Не дивлячись на дощ та прохолодну погоду, наші вихованці з ентузіазмом взяли участь у цих змаганнях, які проходили на їх місцевості і як результат: 2-е командне місце, 8-м призерів у своїх вікових групах, це:

 

Марухненко Анна    1 місце у групі Ж-10   (гімназія №3)

Мачнев Олексій       1 місце у групі Ч-10    (гімназія №3)  

Кражев Ігор              1 місце у групі Ч-14    (гімназія №3)

Гриценко Дмитро     2 місце у групі Ч-10   (гімназія №3)

Бугаєць Сергій          2 місце у групі Ч-17   (гімназія №3)

Мазур Юлія              2 місце у групі Ж-10   (гімназія №3)

Сіпко Єгор                3 місце у групі Ч-12    (ЗНЗ №30)

Матвієнко Дар’я      3 місце у групі Ж-10   (гімназія №3)

 

 

       «І Кожний другий чемпіон!»

 

       Ці слова з пісні В. Висоцького як раз підходять для гуртка  «Спортивного орієнтування».

       22 листопада вихованці гуртка ХДОЦ «Юнга»  були  на І-му Тавричеському мікрорайоні  де пройшов  ІХ етап обласних масових змагань з елементами паркового  орієнтування «Зелений стадіон 2015».

 В цих змаганнях приймали участь не тільки гуртківці, але й  батьки наших вихованців.

 По завершенню заходу  гурток «Спортивне орієнтування» здобув  шість призових місць:

Огієнко Олексій                       1 місце     група Ч-14     ( гімназія №3)

Мачнев Олексій               1 місце     група Ч-10      ( гімназія №3)

Бугаєць Сергій                 2 місце     група Ч-16      ( гімназія №3)

Кражев Ігор                      3 місце     група Ч-12      (гімназія №3)

Чернишов Микита           3 місце     група Ч-18      ( ЗОШ №57)

 

Щербина Олександр  Дмитрович     1 місце     група Ч-45   ХДОЦ «Юнга»

(керівник гуртка спортивного орієнтування )


Вітаємо наших героїв! Нових перемог!

Конкурс «Пам’ятаймо, ми на дорозі»

 

     18 листопада 2015р. в дитячому кафе–клубі «Золотий ключик» відбувся конкурс «Пам’ятаймо, ми на дорозі», присвячений Тижню безпеці дорожнього руху, який проходив з 09 по 15 листопада 2015 р. Організаторами цього проекту стали Обласний авіаційно-технічний спортивний клуб Херсонської обласної ради, Херсонський дитячий оздоровчий центр «Юнга» Херсонської міської ради та Херсонський Центр позашкільної роботи Херсонської міської ради під керівництвом управління освіти Херсонської міської ради.

В заході приймали участь команди вихованців віком 10-12 років трьох позашкільних навчальних закладів міста Херсона. До 15 листопада 2015 р. учасники конкурсу виконали перше завдання – оформили плакати на тему «Безпека дорожнього руху». Переможці цього етапу продовжили змагання у фінальній вікторині з правил дорожнього руху.

Завданням проведення конкурсу було: залучення широкого кола дітей до оволодіння навичками безпечної поведінки на вулицях та дорогах міста, профілактична робота щодо дорожньо-транспортних пригод, розвиток творчого і естетичного потенціалу дітей, а також спонукання працівників освіти до впровадження різноманітних методів навчання дітей дорожній грамоті у навчально-виховному процесі.

Завершилось свято перемогою та нагородженням команд грамотами від голови міського управління освіти Херсонської міської ради, подарунками від Обласного авіаційно-технічного спортивний клубу Херсонської обласної ради та Херсонського обласного благодійного фонду «Допомога дітям», а також привітаннями та настановними словами від гостей конкурсу (Кошелюк Тетяна Василівна – головний спеціаліст з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності Управління освіти Херсонської міської ради; Палій Світлана Анатоліївна – президент Херсонського обласного благодійного фонду «Допомога дітям»; Бикова Ольга Петрівна – виконавчий директор Херсонського обласного благодійного фонду «Допомога дітям»; Свистович Олександр Богданович – інструктор санітарної освіти Обласного центра здоров’я та спортивної медицини; Ірина Сергіївна Руда – журналіст обласного радіо «Таврія»). 

Вихованці позашкільних закладів отримали величезне задоволення від конкурсу  і засвоїли корисні знання і навички  з правил поведінки на дорозі, які знадобляться в їхньому повсякденному житті.

 

 

Розвага на канікулах «Осінній калейдоскоп»

У  Херсонському дитячому  оздоровчому центрі «Юнга» Херсонської міської ради відбулось спортивно–розважальне свято «Осінній калейдоскоп», яке сприяло поглибленню знань дітей про осінні явища в природі , вихованню поваги до народних традицій та гармонійному  розвитку .

Розпочався вечір із знайомства дітей з осінніми місяцями та прикметами й самою господинею Осінню. Діти «подорожували» за різними тематичними станціями і виконували спеціальні завдання, що сприяло їх емоційному позитивному піднесенню. Під час святкового концерту вихованці гуртків представляли показові номери і демонстрували свої творчі таланти. Завершилось свято подарунками від Осені у вигляді різнокольорових кульок і смачного печива!

Для вихованців  ХДОЦ «Юнга»  захід став справжнім чудовим святом,  сповненим приємних і яскравих вражень.

 

На початку жовтня у Цюрупінському районі в урочещі Ближні Карабаї пройшла обласна спартакіада школярів. У змаганнях зі спортивного орієнтування у складі збірної команди міста приймали участь і наші вихованці:

 Бугаєць Сергій; Кражев Ігор; Огієнко Олексій; Чернишев Микита.

Поздоровляємо хлопців з другим командним місцем.

Паралельно проходили відкриті Всеукраїнські змагання «Таврійська осінь 2015» де вони також приймали участь у особистому заліку та зайняли високі місця:  

 Бугаєць Сергій       4 місце  у групі Ч-18;

 Кражев Ігор           4 місце  у групі Ч-16;

Огієнко Олексій    4 місце  у групі Ч-14,

 а Чернишев Микита у групі Ч-18 став срібним призером у обидва дня змагань. 

 

 

4 жовтня відбулося перше заняття на базі ДЮСШ № 6 з спортивно-оздоровчої гімнастики та школи плавання.

Діти бувають різні, бувають спокійні і позитивно налаштовані, а буває і так, що дитина приходить на тренування з негативними емоціями, у стані роздратування або емоційного розладу. Так от, вода володіє унікальними заспокійливими і знімають негативну енергію властивостями. Вода змиває негативний заряд, прибирає емоційне і фізичне напруження, розслаблює і заспокоює. Після занять плаванням, як правило діти виходять позитивно налаштовані і спокійні, без негативних емоцій. Тому особливо рекомендую плавання для дітей не спокійних і емоційних.

Посилення інших тренувань. Плавання і заняття у воді підсилюють ефект і результати тренувань в інших видах спорту. Плавання рекомендовано додавати як додатковий вид навантажень. Заняття у воді швидко відновлюють м'язи, розслаблюють і прибирають крепатуру (наслідки фізичних перевантажень), збільшують витривалість, дихалку і загальну силу спортсменів.

Запрошуємо: до нашого спортивно -оздоровчого гуртка "Олімп" (ХДОЦ "Юнга" )

та школи плавання (ДЮСШ № 6)

Плавання є одним із засобів фізичного виховання, що гармонійно впливає на організм, який росте й формується, засобом підвищення рівня фізичної підготовки дітей та основним фактором

підтримання здоров’я в період становлення організму. Для дітей молодшого шкільного віку плавання має величезне значення не тільки як життєво важлива навичка, але і як засіб усебічного фізичного розвитку організму й загартовування. Плавання зміцнює імунітет, позитивно впливає на серцево-судинну систему, розвиває органи дихання та виправляє недоліки постави.

ЗАПРОШУЄМО В ОЗДОРОВЧІ ГУРТКИ з 1 вересня  : 

Лікувальна фізкультура (профілактика сколіозу, плокостопу, дихальна гімнастика).

Спортивно-оздоровчий з елементами акробатики,  хатха-йоги та дитячого фітнесу.

Оздоровча хореографія.

Спортивне орієнтування

 Незабаром закінчиться літо і оздоровчий період цього року теж, святковий концерт був наповнений радісними спогадами, яскравими виступами, а також почесними грамотами за спортивні досягнення у змаганнях , які проходили і в п'ятій зміні - "Веселі старти" в рамках програми "Юний Авіатор України", співорганізатором яких був "Обласний авіаційно-технічний клуб" ХОМР . І в останній день зміни маленькі вихованці табору обіцяли , що наступного року під час літніх канікул всі повернуться знову в міський табір відпочинку "Юнга" і наш дружний і турботливий колектив табору знову відкриє двері і обійми для всіх дітей нашого міста в період оздоровлення влітку 2016 року.

                    Святкова подорож до дитячої юнацької бібліотеки                   " З Днем Незалежності рідна Україна !"

Традиційні козацькі забави відбулися на базі відпочинку .  Вихованці табору  відзначили                         " День Козаків" в досить оригінальний спосіб. З метою поглибити знання учнів про традиційні свята українців, звичаї,   обряди, народні ігри та забави. Виховувати прагнення бути сильними, сміливими, дружніми. Познайомити з народними традиціями здорового способу життя українців. Маленькі українці   змагалися в спортивних конкурсах, таких як армрестлінг, перетягування канатів, влучання м"ячем у  кошик та багато іншого. 

Нещодавно  відбувся творчий конкурс «Мовою фарб та віршів малюємо природу України». Малюнки, які представили вихованці табору, розповідають про найулюбленіші куточки, історичні та архітектурні пам’ятки, сучасне та минуле нашої країни.А наступного   дня не тільки вихованці табору але і найактивніші  батьки  вирушили у подорож до "Зелених хуторів Таврії"

Зустріч з цікавими людьми : Майстер класи з українських народних ремесел (представники клубу рукоділля  «Талі» )                                                                        А також                                                                    мовою  фарб та віршів малюємо природу України

Похід до Херсонського обласного краєзнавчого музею. Тематична екскурсія «Херсонщина – край козацький»  

У  нашому таборі «Юнга»  розпочалася п’ята зміна, яка проходить за гаслом «Україна – єдина країна» та присвячена 24-річниці  незалежності України.

Нещодавно відбулося святкове відкриття зміни. Розпочався день  презентацією візитних карток екіпажів – загонів табору. Діти   розробили емблеми та  представили на конкурс тематичні газети своїх екіпажів. Під час  святкового концерту маленькі патріоти  виразно декламували вірші, присвячені рідній країні, її національним традиціям, героїчному подвигу та культурним надбанням українського народу. Завершилось свято  танцювальною програмою «Крок за кроком». 

Запрошуємо всіх на 5 зміну  до                               нашого табору                                                        "Юнга"

            з 08.08.15 по 21.08.15

                  "Єдина Країна "

СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ 4 ЗМІНИ ПРЙШОВ ДУЖЕ ВЕСЕЛО!!!ВСІ ВИХОВАНЦІ ТАБОРУ СЕБЕ ПОКАЗАЛИ З КРАЩИХ СТОРІН А НАЙАКТИВНІШІ ОТРИМАЛИ ДИПЛОМИ ТА ГРАМОТИ І НЕ ТІЛЬКИ ЗА АКТИВНІСТЬ АЛЕ І ЗА СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ В РАМКАХ ПРОГРАМИ " ЮНИЙ АВІАТОР  УКРАЇНИ "                                                                                              ......... І  ПОДИВИЛИСЯ ВЕСЕЛУ КАЗКУ НА НОВИЙ ЛАД))  

         Дуже веселий і динамічний був "День Повелителя Стихій"             на базі відпочинку

моя професія - фотограф

З кожним роком все більше зростає популярність такої творчої професії, як фотограф. Ця обставина навіть не викликає ніякого здивування. Адже в сучасному світі кожен прагне знайти заняття, яке б дозволяло не приховувати своїх справжніх емоцій та мрій. Фотографія – найкраще для цього підходить.

Фотограф, перш за все, прагне щирості. І це не просто людська щирість, а щирість у всьому, що його оточує. Це і природа, і архітектура, і інтер’єр, і почуття. Фотографу «тісно» в традиційних рамках сучасного світогляду, як і не в змозі показати світу нічого нового, особливо в творчому плані. Світосприйняття фотомитця значно ширше і тонше. Він абстрагується від світу в пошуках чогось такого, що приверне увагу кожного, навіть байдужого до всього прекрасного.

Вже другу зміну на базі нашого центру  проходять  спортивні змагання у рамках програми " Юний Авіатор України"    "Веселі старти"

серед дітей  табору різних вікових груп. Діти змагались за право називатись найсильнішими та найспритнішими у таборі. В змаганнях брало участь 6 команд , по 6 чоловік у кожній. 

Організатори змагань проводили декілька естафетних , а найголовніше командних вправ. 

Окрім цього діти змагались у влучності зі стрільби з "луку. 

Всі змагальні вправи було проведено з використанням інвентарю , а саме:

- мячі 

- обручі 

- дерев'яні ворота 

- лук 

Завдяки цим змаганням , діти змогли відчути командний дух , спробувати себе у ролі бігуна та вправного лучника.

Розпочалась четверта зміна

 

22.07.15-04.08.15

 

                                                                                            "ліТнЄ сЕлФі ))"

                                                                                            і на вас чекає ще багато цікавого...

У  "Юнзі" триває ІV зміна. Змістовно та цікаво для дітей проходить кожен день  у таборі. Так, 31 липня 2015 року відбувся  захід «День безпеки на дорозі».

         Вихованці табору зустрілися зі службовцями Державтоінспекції, які провели для дітей конкурси та вікторини; пригадали правила  дорожнього руху і безпечної поведінки на дорозі. На подвір’ї  табору діти мали можливість розглянути патрульну машину та дізнатися багато цікавого про роботу Державтоінспекції під час патрулювання на дорогах нашого міста.