Download
Наказ про дотримання протиепідемічних за
JPG Image 407.2 KB

Наказ щодо роботи закладу в період обмежувальних протиепідемічних заходів

оздоровча Хореографія " Колібрі"

ЛФК (коригуючі вправи, гімнастика, дихальні вправи, рухливі ігри)

Свято "ХЕЛОУІН" в гуртках лікувальної фізкультури!

ГУРТОК ЗІ СПОРТИВНОГО ОРІЄНТУВАННЯ

Команда ХЦСОР "Юнга" 25-27.09.20 прийняла участь у Всеукраїнських змаганнях зф спортивноого орієнтування "Кубок СК "Суворовець". Все відбувалось поблизу міста Олешки. Среди щасливих призерів були наші вихованці: Кражев Ігор- два 1 місця на середній та короткій дистанціях, 3 місце в естафеті й срібло в загальному заліку; Мачнев Олексій - два 1 місця на середній та  довгій дистанціях,  2 місце на короткій та переможець в загальному заліку; Коцегубова Ірина - два 1 місця на короткій та довгій дистанціях, 2 місце на середній і 1 місце в загальному заліку; Щербина Олександр (керівник гуртка)- два 1 місця на суредній та довгій дистанціях, 2 місце на короткій й переможець в загальному заліку! Ось такі лідери ростуть  в нашій команді!!!

28/10/20


З новим 2020 роком!!!

Сьогодні в ХЦСОР "Юнга" відбулось новорічне свято!!! Яскраві діти й люблячі батьки, цікаві виступи й веселі конкурси, Лол-Снігуронька й Дід Мороз - все це було на "Новорічних пригодах" в нашому закладі спортивно-оздоровчої роботи. Дякуємо всім, хто був причетний до цього казкового дійства! З Новим 2020 роком!!!                                                           21/12/19

                20.10.2019 вихованці "Dance centre Dance life"(керівник Тарабарова Г.В.) прийняли участь у відкритому чемпіонаті Миколаївської області з сучасних танців "В ритмах танцю". Кожна дитина нагороджена дипломом!!! Привітаємо їх з перемогою!                                                                                                                                                                                                     21/10/19


                  На території Херсонської області з  4 по 6 жовтня пройшли Всеукраїнскі змагання зі спортивного орієнтування "Таврійська осінь 2019" з наступним результатом:

На коротких дистанціях Мачнев Олексій (група Ч-14) 1-е місце, Кражев Ігор (група Ч-21) 3-е місце, Марухненко Ганна (гр. Ж-14) 3-е місце, Огиєнко Олексій (групаЧ-16) 2 -е місце, Коцегубова Ірина (гр. Ж-12 )  2 -е місце, Щербина Олександр Дмитрович - 1 місце!

На середніх дистанціях - Кражев Ігор (гр. Ч-21) 1місце, Марухненко Ганна (гр. Ж-14 ) 1 місце, Щербина Олександр Дмитрович - 3 місце!

На довгих  дистанціях - Мачнев Олексій - 1 місце, Марухненко Ганна -2 місце, Домашевський Андрій - 2 місце, Коцегубова Ірина - 2 місце, Красносельська Дар"я - 3 місце!                                                                                    07/10/19


Відкриття танцювального сезону на презентації «Я Майбутне Херсонщини» ТРЦ «Фабрика»  05/10/19


Кінець навчального року!

20 травня 2019 року  в ХДОЦ «Юнга» відбувся підсумковий музично-розважальний захід, присвячений очікуванню літніх канікул! Вихованці гуртків ЛФК і оздоровчої хореографії виступили з показовими номерами і проявили свої найкращі таланти! Діти розважались та грали з головними героями з відомих мультиплікаційних фільмів, а потім почалась довгоочікувана паперова дискотека!!!!

 

Результатом свята стали незабутні дитячі враження, посмішки й емоції,  а від батьків - слова вдячності за організацію та проведення тематичних свят.

 21.05.19


Гурток оздоровчої хореографії "Колібрі"

16.05.19 - 19.05.19 . Місто Чернівці .  Фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Bukovyna Art Fest».

В результаті - два других місця 🏆🏆 в своїх категоріях і номінаціях !!!

Вітаємо Матюшину Олександру Леонідівну і її вихованців!

20.05.19

Новини гуртка зі спортивного орієнтування

  • 9 березня пройшли відкриті змагання зі спортивного орієнтування "Кубок мiста Олешки", в яких приймали участь наші вихованці. Ігор Кражев посів призове ІІ місце в групі серед дорослих.

Р.S.Чекайте на наступний захід  - це легкоатлетичний пробіг на честь визволення міста Херсон!

 

 10.03.19

Новорічні пригоди!

Ось і добігає кінець року...Кожен рік приносить багато цікавого, нового, доброго й чарівного. Саме таке чарівне новорічне свято відбулось в ХДОЦ "Юнга". Чарівна атмосфера... чарівні виступи, чарівні діти... і їх батьки. Вітаємо вас, любі вихованці, з новими досягненнями й новими успіхами! Бажаємо новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік виконає всі добрі бажання і принесе щастя у ваш дім)

Гурток хореографії "Колібрі" на регіональному дитячому фестивалі "Я - майбутнє Херсонщини!"

Вітаємо з перемогою!

Ви - найкращі!"

11 листопада  команда ХДОЦ "Юнга" зі спортивного орієнтування прийняла участь у відкритих змаганнях  ХЦТКТУМ зі спортивного орієнтування у лісовому масиві міста Олешки. В призовую трійку потрапили наші вихованці: Мачнев Олексій 1 місце в групі Ч-12; Телух Наталя 3 місце в групі Ж-11; Кражев Ігор 2 місце в групі "Еліта"

ВІТАЄМО НАШИХ СПОРТСМЕНІВ!!!      

13/11/18    

Осінні канікули

Напередодні осінніх канікул відбулось довгоочікуване свято "Хелоуін"для дітей дошкільного віку. Вихованці гуртка лікувальної  фізкультури і оздоровчої хореографії проводили тематичний святкових вечір з веселими конкурсами, загадками і танцювальними флеш-мобами. . А наприкінці гуртківці пригостились смачним печивом у формі гарбуза)))                                                                                                                                                                 29/10/18

Вітаємо наш гурток хореографії "Колібрі" , який посів перші місця на міжнародному чемпіонаті з хореографічного мистецтва в м.Дніпро (27.10.18-28.10.18)

У вихідні 20.10.18-21.10.18 пройшов чемпіонат області зі спортивного орієнтування на довгіх дистанціях. Чемпіонами області у своїх вікових категоріях стали: Мачнев Олексій та Ниркова Дар'я!!! Кражев Ігор вирішиив змагатися з дорослими у групі під назвою еліта і показав пятий результат!                         22/10/18 

              Знову Всеукраїнські змагання з орієнтування "Таврійська осінь" і знову запекла боротьба на протязі трьох днів, але нагородження за кожну окрему дистанцію: 1 день дистанція за вибором, 2 і 3 день довга та середня дистанції. До призової трійки потрапили  Михайленко Єлизавета (ХВПУРГ-9) 3 місце на довгій та 2 місце на середній дистанції, Мачнев Олексій (гімназія №3) 1 місце на довгій дистанції та 3 місце на середній, а Кражев Ігор (гімназія №3) був безаперечним лідером на протязі трьох днів у своєму віці!  Кірівник гуртка, Олександр Дмитрович, теж не пас задніх, а продовжував подавати приклад більш молодшим спортсменам: 1 день - 1 місце, 2 день - 2 місце, 3 день - 2 місце. Так тримати!!!!

С 28 по 30 сентября в Херсонской области проходили Всеукраинские соревнования по спортивному ориентированию "Олешківська січ 2018", в которых принимали участие наши воспитанники. Участники в течении трёх дней боролись на разных дистанциях и в лесной местности разной сложности, победители определялись по сумме трех дней.
Несомненным лидером этих соревнований в своём возрасте стал Кражев Игорь (гимназия №3 10-А) и это не случайно Игорю есть с кого брать пример. Его тренер Щербина А. так же был лучшим в своей группе.
Отличные результаты показали ещё двое наших спортсменов: Сипко Егор (школа №30 10 класс) 3 место в группе М-16; Марухненко Анна (гимназия №3 7-Б) 3 место в группе Ж-12.                                                                                             01/10/18

                    Олешківські піски
Чотири дні поспіль з 19 по 22 квітня Херсонщина була центром екстремальних перегонів. На Олешківських пісках проходили одразу два Чемпіонати України зі спортивного орієнтування з різних дисциплін: бігового (класичного) та точного орієнтування (трейл). Четверо наших вихованців увійшли до складу збірної команди Херсонської області та здобули право боротися за титул чемпіона України з трейл-орієнтування … і вони таки стали чемпіонами!!!
За підсумками двох днів змагань наші вихованці посіли такі місця:
1-ші місця: – Мачнев Олексій (гімназія №3) з естафет у віковій групі Ч-18 та на довгій дистанції Ч-18
                       -Ниркова Дар’я (гімназія №3) на довгій у групі Ж-16 та на короткій дистанції група Ж-16
                       -Домашевський Андрій (гімназія №3) з естафет у групі Ч-14 та на короткій дистанції Ч-14
2-гі місця:  – Мачнев Олексій (гімназія №3) на короткій дистанції Ч-18
                        -Ниркова Дар’я (гімназія №3) з естафет у групі Ж-16 та у класі «В»
                        -Марухненко Анна (гімназія №3) з естафет у групі Ж-16 та у класі «В»
Також команда Херсонської області, до складу якої входили наші вихованці, на Чемпіонаті України серед юнаків та юніорів була найкращою!!! Нових вам перемог!!!

Свято Весни в ХДОЦ "Юнга"

Новини зі спортивного орієнтування

                 Минулі вихідні для Херсонських орієнтувальників були дуже насичені: одразу два Всеукраїнських змагання - одні з бігового орієнтування, другі - з Рогейну (орієнтування для дуже витривалих спортсменів). Вихованці нашого центру приймали участь у Всеукраїнських змаганнях «Кубок Олешшя - 2018». Троє з них зайняли призові місця:
Кражев Ігор - 1місце у групі Ч-16 на довгій дистанції
                           -2 місце у групі Ч-16 на короткій дистанції
Мачнев Олексій - 2 місце у групі Ч-12 на короткій дистанції
                                   - 2 місце у групі Ч-12 на довгій дистанції
Сіпко Єгор - 3 місце у групі Ч-16 на середній дистанції

 

              Також 18.03.18 в Олешківській пустелі проходив Кубок Федерації Рогейну України. В цих змаганнях брали участь тільки досвідченні спортсмени. Біговий час дистанції складав 3 години. Від ХДОЦ «Юнга» виступали Кражев Ігор та Щербина Олександр, які були найкращими у своїх вікових групах.

 

Вітаємо переможців!

 

Тиждень Святого Валентина!

       В гуртках оздоровчого центру протягом тижня проводились тематичні заняття, присвячені Дню Закоханих! Вихованці із задоволенням готувались до свята: виготовляли вітальні сердечка, надували кульки, придумували конкурси та радісно проводили час!

 

Група оздоровчої хореогрфії "КОЛІБРІ"

Новини зі спортивного орієнтування

В прошлое воскресенье 11.02.18  ХДОЦ "Юнга" радушно принимал участников Чемпионата области по спортивному ориентированию. 125 спортсменов из 16 команд Херсона и области. Среди участников была и команда ХДОЦ "Юнга", а наиболее успешные из наших воспитанников стали призёрами этих соревнований:
2 место-Ниркова Даша ( возростная группа Ж-12 )
2 место-Мачнев Олексій (возростная группа М-12 )
2 место-Кражев Ігор (возростная группа М-18 )
2 место-Щербіна Олександр (возростная группа М-35)
3 место-Бугаєц Сергій (возростная группа М-18)

 Радует то,  что много младших школьников и их родителей принимают участие в соревнованиях. А через две недели пройдут соревнования по спортивному ориентированию, в которых есть группа новичков возраста моложе 8 лет.

 Готовимся к новым стартам!

Январь -  месяц для кружка "Спортивное ориентирование" был достаточно насыщенным и достаточно успешным. Воспитанники нашего Центра приняли участие в четырёх мероприятиях,  несмотря на морозный зимний период.
2-14 января Кражев Игорь вместе со своим тренером две недели провели в лесу на тренировках с Национальной сборной Украины по спортивному ориентированию.
7 января прошел Кубок Украины на средних дистанциях с такими результатами:
Щербина Александр - 1 место в возрастной группе М-50
Мачнев Алексей - 2 место в группе М-12
Кражев Игорь - 4 место в группе М-16
Сипко Егор - 6 место в группе М-14.
10 января прошел Кубок ночи:
Щербина Александр - 1 место в возрастной группе М-45
Мачнев Алексей - 1 место в группе М-14
Кражев Игорь - 1 место в группе М-16
Сипко Егор - 1 место в группе М-14.
21 января - 1 этап областных соревнований "Зелёный стадион":
Щербина Александр - 1 место в возрастной группе М-45
Ныркова Дарья - 1 место в группе Ж-12
Кражев Игорь - 1 место в группе М-18
Шилин Александр 1 место в группе М-8
Сипко Егор - 3 место в группе М-16
Так прошел для наших воспитанников зимний,  но достаточно напряженный и по спортивному «горячий» месяц январь!

 

Желаем дальнейших успехов!

 

 

 

Зимові канікули!

Осінні канікули!

Діти -дошкільнята гуртків ЛФК і оздоровчої хореографії мали змогу проявити свої творчі та фізичні здібності на осінньому святі, під час якого вихованці представляли показові номери і демонстрували свої творчі таланти. На свято також були запрошені веселі герої улюбленого мультфільму - Міньони, з якими діти приймали участь у кумедних конкурсах та іграх! Завершилось свято подарунками у вигляді смачного печива!

 

 

 

Під час осінніх канікул відбулось розважальне оздоровче свято і для дітей середнього шкільного віку - «Хелоуін»! Вихованці гуртка ЛФК і оздоровчої хореографії проводили тематичний святкових вечір з веселими конкурсами, загадками і танцювальними флеш-мобами. А наприкінці гуртківці пригостились їстівними зефірками і отримали на згадку про свято саморобні ліхтарі "Джека".